×
Pomorska Grupa Konsultingowa
Spółka Akcyjna w Bydgoszczy

ul. Unii Lubelskiej 4C
85-059 Bydgoszcz


tel./fax: 52 345 60 81
e-mail: biuro@pgksa.pl


Biuro czynne:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30


NIP: 554-10-06-264
REGON: 091115181
KRS: 0000107024 SR Bydgoszcz

Prezes Zarządu

Andrzej Maciejewski

e-mail: maciejewski@pgksa.pl
tel. kom: 602 25 93 14

Dyrektor Zarządzający

Romuald Meyer

e-mail: meyer@pgksa.pl
tel. kom: 793 340 801

Dyrektor

Justyna Kowalska

e-mail: kowalska@pgksa.pl
tel. kom: 509 340 801

Biuro Zarządu

Hanna Trytek - kierownik

e-mail: biuro@pgksa.pl
tel. kom: 570 179 666


Jagoda Sieg

e-mail: sieg@pgksa.pl
tel. kom: 535 535 154


Halina Wiśniewska

e-mail: wisniewska@pgksa.pl


tel. 52 345 60 81

Analiza i optymalizacja
kosztów energii i gazu

Dominika Glonek

e-mail: glonek@pgksa.pl


Joanna Mauthe

e-mail: mauthe@pgksa.pl


Rafał Grod

e-mail: grod@pgksa.pl


tel. kom: 794 976 950

tel. kom: 533 675 064

Planowanie środowiskowe
Szkolenia i konferencje

Ewa Tyloch

e-mail: projekty@pgksa.pl


Magdalena Żmudzińska

e-mail: zmudzinska@pgksa.pl


Łukasz Lazarowski

e-mail: lazarowski@pgksa.pl


tel. kom: 884 315 935

tel. kom: 533 689 882

© Pomorska Grupa Konsultingowa Spółka Akcyjna - 2018r.
admin@pgksa.pl